Güvenlik Danışmanlığı

Konusunda uzman, kendini sürekli geliştirmeyi bilen, yeniliklere açık, zamana uyum sağlamış bir ekipten alınacak güvenlik danışmanlığının yararı her zaman görülecektir. Yangın ikaz ve söndürme sistemleri, kamera sistemleri, su ve titreşim sensörleri gibi teknik bilgiler isteyen konularda uzman görüşüne sahip olmak isteyen her müşterimiz, danışmanlık hizmetimiz ile aradığı tüm bilgilere kavuşacaktır.

Fabrikanızı ve eklentilerine gelebilecek iç ve dış tehditlere, hırsızlıklara, oluşabilecek yangın, su baskını v.b. olaylara karşı deneyimli ve eğitimli özel güvenlik görevlilerimizle hizmet vermekteyiz.

Misafirlerinizi ve çalışanlarınızı karşılayacak güleryüzlü, diksiyonu düzgün ve eğitimli Ensarlar Güvenlik personeli sizleri ve kurum kültürünüzü pozitif olarak yansıtacaktır.

Personel giriş-çıkış kontrolleri, ziyaretçi yönlendirmeleri, devriye tur kontrol sistemi ve cctv kamera sistemi ile fabrika içinde ve çevresinde sistemli bir güvenlik ağı kurmak, oluşabilecek acil durumlara müdahale etmek, eylem ve sabotajlara karşı caydırıcılığı sağlamak başlıca görevlerimiz arasındadır.

Bu Hizmetten Yararlanmak İstiyorum
Güvenlik Görevlisi Odası