Kamu / Özel Şirketler
Özel güvenlik sektöründe yıllardan gelen bilgi, birikim ve tecrübemizle sizlerin asıl işlerinize odaklanabilmeniz için gerekli tüm güvenlik tedbirlerini alıp, güvenli ve emniyetli bir çalışma ortamı oluşturuyoruz.

Giriş/çıkışların ve çevre emniyetinin devamlı kontrol altında tutulduğunu, siz onay vermeden sürpriz bir misafirin giriş yapamayacağını, herhangi bir acil durumda müdahale edecek ve ilgili kolluk kuvvetlerinden yardım talep edecek ve kriz anında çözüm için destek olacak bir güvenlik görevlisinin olduğunu bilmek sizi daha güvende hissettirecektir.

Ayrıca şirketinize gelecek misafirlerinizin ilk karşılaşacağı kişinin özel güvenlik görevlisi olması şirketinizin temsili anlamında önem arz etmektedir. Ensarlar Güvenlik olarak, görevlendirilecek personelin güler yüzlü, diksiyonu düzgün ve eğitimli olmasına son derece dikkat etmekteyiz.

Şirketimiz, hizmet içi eğitim, yüksek denetim mekanizması ve personel seçiminde gösterdiği titizlikle hizmet kalitesini mükemmellik seviyesine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Bu Hizmetten Yararlanmak İstiyorum

 

Kamu ve Özel Şirket Güvenliği