Hizmetlerimiz
KAMU VE ÖZEL ŞİRKET GÜVENLİĞİ

Özel güvenlik sektöründe yıllardan gelen bilgi, birikim ve tecrübemizle sizlerin asıl işlerinize odaklanabilmeniz için gerekli tüm güvenlik tedbirlerini alıp, güvenli ve emniyetli bir çalışma ortamı oluşturuyoruz.

Giriş/çıkışların ve çevre emniyetinin devamlı kontrol altında tutulduğunu, siz onay vermeden sürpriz bir misafirin giriş yapamayacağını, herhangi bir acil durumda müdahale edecek ve ilgili kolluk kuvvetlerinden yardım talep edecek ve kriz anında çözüm için destek olacak bir güvenlik görevlisinin olduğunu bilmek sizi daha güvende hissettirecektir.

Ayrıca şirketinize gelecek misafirlerinizin ilk karşılaşacağı kişinin özel güvenlik görevlisi olması şirketinizin temsili anlamında önem arz etmektedir. Ensarlar Güvenlik olarak, görevlendirilecek personelin güler yüzlü, diksiyonu düzgün ve eğitimli olmasına son derece dikkat etmekteyiz.

Şirketimiz, hizmet içi eğitim, yüksek denetim mekanizması ve personel seçiminde gösterdiği titizlikle hizmet kalitesini mükemmellik seviyesine ulaştırmayı hedeflemektedir.

Bu Hizmetten Yararlanmak İstiyorum
Kamu ve Özel Şirket Güvenliği
Güvenlik Görevlisi Odası

FABRİKA VE TESİSLER

Fabrikanızı ve eklentilerine gelebilecek iç ve dış tehditlere, hırsızlıklara, oluşabilecek yangın, su baskını v.b. olaylara karşı deneyimli ve eğitimli özel güvenlik görevlilerimizle hizmet vermekteyiz.

Misafirlerinizi ve çalışanlarınızı karşılayacak güleryüzlü, diksiyonu düzgün ve eğitimli Ensarlar Güvenlik personeli sizleri ve kurum kültürünüzü pozitif olarak yansıtacaktır.

Personel giriş-çıkış kontrolleri, ziyaretçi yönlendirmeleri, devriye tur kontrol sistemi ve cctv kamera sistemi ile fabrika içinde ve çevresinde sistemli bir güvenlik ağı kurmak, oluşabilecek acil durumlara müdahale etmek, eylem ve sabotajlara karşı caydırıcılığı sağlamak başlıca görevlerimiz arasındadır.

Bu Hizmetten Yararlanmak İstiyorum

SİTE ve ÖZEL KONUTLAR

Site ve özel konutlarınızda huzurlu, rahat ve her türlü kaygıdan uzak yaşamanız bizim öncelikli görevimizdir. 5188 sayılı Kanunun bize vermiş olduğu yetkiler çerçevesinde, güleryüzlü, sorumluluk sahibi, emanet edilenin değerini bilen personellerimizle, giriş ve çıkışlar devamlı kontrol altında tutulacak, gelen misafirleriniz veya siparişlerinizin geçişine onayınız alınmadan izin verilmeyecektir. Çevre emniyeti kamera sistemine ilave devriye göreviyle desteklenecektir. Gerçekleşen devriye görevleri akıllı kalem tur kontrol sistemi ile kontrol edilecek ve tarafınıza raporlanacaktır.
Ayrıca siz konutunuzda olmadığınız zamanlarda oluşabilecek her türlü acil durumda müdahale edecek, ilgili kolluk kuvvetinden yardım talep edecek bir güvenlik görevlisinin olduğunu bilmek sizi daha güvende hissettirecektir.

Bu Hizmetten Yararlanmak İstiyorum
Site ve Özel Mülk Güvenliği
Otel Güvenliği

OTEL GÜVENLİĞİ

Siz otel işletmecileri, müşterilerinizi evlerindeki gibi rahat hissettirmek için çabalarken biz de Ensarlar Güvenlik olarak müşterilerinize güvende olduklarını hissettirelim.

Prosedürden ibaret olan basma kalıp güvenlik kuralları yerine otele ve otelciliğe özgü özel güvenlik sistemi kuralım. Teknik ve taktik açıdan zorunlu rotasyonlar dışında otele hakim, otel kültürünü edinmiş diksiyonu düzgün güleryüzlü, en önemlisi işini benimsemiş eğitimli personellerimizle iş yükünüzü hafifletelim.

Bu Hizmetten Yararlanmak İstiyorum

HASTANE GÜVENLİĞİ

Hastaların, hasta yakınlarının, ziyaretçilerin ve hastane çalışanlarının huzurunun ve güvenliğin sağlanması, giriş-çıkışlarda ve birimler arasında yönlendirmelerin yapılması, hastane bahçesinin ve otoparkın kontrol altında tutulması, hastane demirbaşlarının ve sarf malzemelerinin korunması başlıca amaçlarımızdandır.

Ensarlar Güvenlik, hizmet içi eğitim, etkili denetim mekanizması ve hastane ortamında çalışmaya uygun personel seçiminde gösterdiği titizlikle hizmet kalitesini mükemmellik seviyesine ulaştırmayı hedeflemektedir.

Ensarlar, sektörün en tecrübeli firmalarından olup, siz değerli işletmecilerin her türlü güvenlik sorununa yılların verdiği tecrübe ile etkili çözümler sunacaktır.

Bu Hizmetten Yararlanmak İstiyorum
Hastane Güvenliği
Alışveriş Merkezi Güvenliği

ALIŞVERİŞ MERKEZİ GÜVENLİĞİ

Perakende sektörünün gelişmesiyle alışveriş merkezlerinin sayısı hızla çoğalmıştır. Bununla beraber kalabalık ortamların güvenliği de ayrı bir önem arz etmektedir. Ensarlar olarak, alışveriş merkezlerinde giriş-çıkış noktalarının, otoparkların, katların, mağazaların, müşterilerin ve çalışanların güvenliğini sağlamak amacıyla son teknoloji ekipmanlarımız, sabırlı ve deneyimli güvenlik personellerimizle her türlü tehdide karşı koymak üzere, geniş kapsamlı bir güvenlik ağı oluşturmaktayız.

Bu Hizmetten Yararlanmak İstiyorum

ORGANİZASON VE FESTİVAL GÜVENLİĞİ

Organizasyon başlamadan gerekli yasal izinlerin takibinden başlayarak özel güvenlik izinlerinin alınarak insanların belli bir amaç çerçevesinde toplu olarak katıldığı organizasyonlarda organizasyon yetkililerinin ihtiyaç duyduğu özel güvenlik sistemleri ve özel güvenlik personeliyle beraber güvenlik ihtiyacını karşılayarak; asayişin sağlanması ve korunması, davetsiz misafirlere karşı davetiye giriş kontrolü, konuk yönlendirme, kalabalık kontrolü ve yönetiminin yanında sergilenen ürün ya da eser gibi kıymetli varlıkların korunması amacıyla gerekli olan tedbirlerin önceden alınmasını sağlayarak müşterilerimize geçici özel güvenlik hizmeti sunmaktayız

Başarılı bir organizasyon hizmetinin oluşması için ihtiyaç duyulan en temel sebeplerden biri olan organizasyon güvenliği hizmetini sunan firmamız, organizasyonun ihtiyaçlarına göre bu hizmetinde uyum eğitimlerini alarak mevzuat hakkında bilgi sahibi olan, yetki ve sorumluluklarını bilen, potansiyel olaylara karşı önceden hazırlıklı olan ve böylece firmamızı ve organizatörü en iyi şekilde temsil edebilecek sertifikalı özel güvenlik personelini görevlendirir.

Bu Hizmetten Yararlanmak İstiyorum
Festival Güvenliği
Vip Yakın Koruma

VIP YAKIN KORUMA

Ensarlar Güvenlik Hizmetleri olarak; Profesyonel VIP Koruma hizmetimizde, kişi veya kişilerin güvenlik tehlikelerinin bulunması durumunda, günlük hayatı mümkün olduğunca az etkileyecek şekilde hareket ederek, her türlü teçhizat ile ve güvenlik hizmetini veren personelin eğitimli olmasına dikkat edilerek en yüksek seviyede güvenliği sağlamak hizmet esasımızdır.

VIP korumanın kapsamı çeşitlilik gösterdiğinden kişiye özel çözüm gerekmektedir. VIP korumada görev alacak elemanların nitelikleri ve kullanılacak malzeme ve ekipman karşılıklı yapılan görüşmelerle belirlenir.

Ensarlar Güvenlik, hizmet içi eğitim, yüksek denetim mekanizması ve personel seçiminde gösterdiği titizlikle hizmet kalitesini mükemmellik seviyesine ulaştırmayı hedeflemektedir.

Bu Hizmetten Yararlanmak İstiyorum