Hakkımızda

Ensarlar Güvenlik Hakkımızda Sayfasına Hoşgeldiniz

Ekranlara Bakan Güvenlik GörevlisiFirmamız hakkında detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Ensarlar Güvenlik, deneyimli güvenlik kadrosu ile yurt genelinde, konut siteleri, fabrikalar, okullar, hastaneler v.b. kurumlara özel güvenlik hizmeti vermektedir.

Kuruluşumuzdan bu yana hızlı ancak kontrollü büyümenin sonucunda, artan sorumluluklarımız bizi müşterilerimizin güvenlik ihtiyaçlarına tam ve etkin çözümler sunabilmek için ürün ve hizmet çizgimizi sürekli olarak geliştirmeye yöneltmiştir.

Teklif Al

Ne Yapıyoruz?

Hizmete başlamadan önce yapılan keşif sonucunda ihtiyaç duyulan personel sayısı, çalışma sistemi ve gerekli ekipmanlar belirlenir. Belirlenen gereksinimlere göre gündüz/gece, yaya/motorize ve nokta/devriye görevine göre hizmetin ana akışı şekillenir. Güvenlik görevlilerimiz konut siteleri, fabrikalar, okullar, hastaneler v.b. kurumlarda 5188 sayılı Kanundan aldıkları yetki çerçevesinde ve Kanunda belirlenmiş fiziki ve hukuki sınırlar içerisinde sorumluluklarını yerine getirirler. Satın aldığımız bağımsız denetim hizmeti ile tarafsızca denetlenir ve raporlanırlar. Çalışanlarının gelişim ve motivasyonunu yüksek seviyede tutarak sürekli, kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmayı hedefleyen ENSARLAR, müşteri ihtiyaç ve isteklerine uygun çözümler üretmektedir.

Fabrikanızı ve eklentilerine gelebilecek iç ve dış tehditlere, hırsızlıklara, oluşabilecek yangın, su baskını v.b. olaylara karşı deneyimli ve eğitimli özel güvenlik görevlilerimizle hizmet vermekteyiz.

Misafirlerinizi ve çalışanlarınızı karşılayacak güleryüzlü, diksiyonu düzgün ve eğitimli Ensarlar Güvenlik personeli sizleri ve kurum kültürünüzü pozitif olarak yansıtacaktır.

Personel giriş-çıkış kontrolleri, ziyaretçi yönlendirmeleri, devriye tur kontrol sistemi ve cctv kamera sistemi ile fabrika içinde ve çevresinde sistemli bir güvenlik ağı kurmak, oluşabilecek acil durumlara müdahale etmek, eylem ve sabotajlara karşı caydırıcılığı sağlamak başlıca görevlerimiz arasındadır.

Bu Hizmetten Yararlanmak İstiyorum
Güvenlik Görevlisi Odası

Size Güvenlik ve Koruma Sektörünün En Kusursuz Hizmetini Veriyoruz!

Niçin Bizi Seçmelisiniz?

1.
Yılların Tecrübesi

Ensarlar Grup olarak uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe ile; özgüven, deneyim ve kurumsallaşma ifadelerinin doruk noktasına ulaşmış durumdayız. Siz değerli müşterilerimizin tüm güvenlik ve kuvvet ihtiyacını yılların tecrübesi ve deneyimi ile sizlere sunmaktayız. Tecrübemiz sizi koruma da en büyük rolü oynar.

2.
Seçilmiş Profesyonel Ekip

Özel ve Devlet birimlerinde yetiştirilmiş kuvvet birimi ekip arkadaşlarımız, sizler için özel olarak seçilmiştir. Alanında en iyi özgeçmiş ve yeteneğe sahip olan güvenlik mensuplarını, Ensarlar Grup aracılığı ile ihtayıcınıza ve talebinize sunmaktayız. Hizmet alanlarına göre en verimli ekibi tahsis etmekteyiz.

3.
Güçlü Teknik Altyapı

Güvenlik mevzu bahis olunduğunda, teknolojik altyapı ve bu teknolojik altyapıyı en iyi ve en verimli şekilde kullanabilecek ekip elemanlarının yeterliliği ön plana çıkmaktadır. Ekiplerimiz sadece fiziksel koruma ile kalmayıp teknolojik güvenlik ekipmanlarının kullanımında da bilinçli ve titiz davranmaktadır.